Головна » 2023 » Грудень » 20 » Найсильніший біль у світі вчені описали

Найсильніший біль у світі вчені описали

У світі больових відчуттів деякі види болю займають особливе місце своєю інтенсивністю, перевершуючи звичні нам болючі переживання. Наукові дослідження у цій галузі виділяють кілька прикладів, що демонструють межі людської витривалості перед болем, повідомляє IFLScience.

Один з таких прикладів – комплексний регіональний больовий синдром (КРБС), що характеризується інтенсивним і часто постійним болем. Це може виникнути після травми, операції або навіть без видимих ​​причин. За шкалою болю Макгілла КРБС оцінюється в 42 бали з 50, що вище, ніж біль від ампутації кінцівок без анестезії.

Іншим відомим прикладом є укус мурашки-кулі. Ентомолог Джастін Шмідт розробив індекс болю від укусів комах, де укус мурашки-кулі займає максимальну оцінку 4. Цей укус викликає нестерпний біль, який можна порівняти з відчуттям від легкої лоскіту до сильного печіння.

Камені в нирках також відомі своїм гострим і нестерпним болем. Пацієнти, які страждають від цього стану, часто порівнюють його з пологами та іншими сильними больовими відчуттями. Біль виникає, коли камені блокують відтік сечі, що може призвести до ниркових інфекцій або втрати функції нирок.

Ці приклади підкреслюють складність болю як сенсорного і емоційного переживання, а також вказують на дослідження в цій галузі. Незважаючи на складність лікування деяких хворобливих станів, таких як КРБС, наукові досягнення у розумінні механізмів болю обіцяють покращення методів управління та полегшення болю в майбутньому.


За матеріалами: Новини сьогодні
20-12-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1633

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]