Головна » 2018 » Липень » 28 » Небезпечна для пасажирів залізнична станція на Березнянщині. ВІДЕО

Небезпечна для пасажирів залізнична станція на Березнянщині. ВІДЕО

  Залізнична станція на Березнянщині небезпечна для пасажирів

Комфорт та безпека потягів «Укрзалізниці», а точніше – її екстрим можна перевірити на високогірній станції Щербин, що на Великоберезнянщині.

Тут, як і в багатьох населених пунктах, є своєрідна платформа для пасажирів, однак скористатись нею практично неможливо.Станція Щербин є останнім пунктом зупинки потягів перед тим, як подолати Ужоцький перевал та досягнути Львівської області. І хоч тут практично ніхто не проживає, а сама станція є технічною зупинкою для потягів та електричок, які мають змогу розминутись, люди часто користуються цією зупинкою. Проте вийти чи зайти у вагон пасажирам складно: із незрозумілої причини зупиняються вони на дальній колії, яка знаходиться не біля платформи.

У «комфорті» залізниці на власному досвіді переконався місцевий житель Григорій Олексійович. Чоловік одного разу навіть не зміг зійти з електрички, оскільки та, не простоявши навіть хвилини, рушила далі, затиснувши літнього пасажира у дверях. На щастя, була зима, чоловік зміг вибратись та стрибнув у сніг, який убезпечив його від серйозних травм. Й такі випадки на станції – часте явище.

Влітку охочих сюди приїхати вдосталь, адже тут багато ягід та грибів, не говорячи про туристів, які полюбляють гори. Однак, обираючи залізничний транспорт, людина повинна докласти неабияких зусиль. Більше того, зі слів місцевих, бувають випадки, коли до електрички потрібно пройти під вантажними вагонами, які чомусь зупиняються біля платформи. А це вже реальна загроза життю та здоров’ю людини.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
21.02.2020
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1446

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]