Головна » 2017 » Вересень » 10 » Нарешті фільм про Хуст побачила вся Україна. ВІДЕО

Нарешті фільм про Хуст побачила вся Україна. ВІДЕО

  Фільм про Хуст нарешті побачила вся Україна

Днями у програмі "Ранок у великому міст" на каналі ICTV уся Україна нарешті побачила новий фільм про Хуст. Знімалася стрічка у травні, а на екрани вийшла лише у вересні.

Про те, що про Хуст знімуть фільм Микола Томенко пообіцяв під час прес-конференції ще торік, перебуваючи з візитом у місті, оскільки вже тоді закарпатське містечко увійшло в число 21 фіналіста конкурсу. А після перемоги в акції "7 чудес України: історичні міста та містечка" Хуст отримав унікальну можливість заявити про себе, як про туристичну родзинку на всю державу.

Отже, у стрічці показано цікаві місця, які можуть привернути увагу гостей: костел, церкви, пам’ятники видатним особам, історичні архітектурні перлини, музей, меморіальні дошки та руїни величного замку.

Вражаючою є панорама міста, відзнята з вершини Замкової гори.

"Край мальовничих гір та долин, край, де поєдналися сучасність і середньовіччя,традиції різних народів та історія понад дев’ять століть. Незбагненне, оповите легендами, скроплене кров’ю предків місто Хуст, у долі якого чимало печалі, звитяжних битв і відбудовчих злетів. Руйноване, але жодного разу не переможене", – йдеться у сюжеті.

Розповідь про Хуст ведеться від імені самого засновника конкурсу Миколи Томенка. Він знайомить глядачів зі столицею Карпатської України та оповідає про героїчне минуле відважних мешканців міста. Доповнюють фільм унікальні старовинні світлини та кадри, відзняті за допомогою квадрокоптера, пише mediakhust.net


За матеріалами: Новини Закарпаття
21.02.2020
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1503

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]