Головна » 2024 » Лютий » 14 » Нового чат-бота зі штучним інтелектом запустила Nvidia

Нового чат-бота зі штучним інтелектом запустила Nvidia

Компанія представила абсолютно новий графічний процесор, RTX 2000 Ada. Зараз компанія випустила ранню версію нового додатку під назвою Chat with RTX, і це дуже цікаво для всіх, хто має нову відеокарту Nvidia. Ця програма дозволяє вашому власному комп’ютеру робити важку роботу, коли справа доходить до роботи зі штучним інтелектом. Ви можете завантажувати в нього відео з YouTube і документи, а він допоможе вам розібратися в них прямо на вашому комп’ютері. І що найцікавіше? Для початку вам потрібен лише графічний процесор Nvidia RTX 30-ї або 40-ї серії.

Цей інструмент може значно заощадити час, особливо якщо вам доводиться копатися у великій кількості інформації. Уявіть, що ви можете швидко зрозуміти суть відео або знайти ту саму голку в стозі сіна в купі документів. Це те, що обіцяє Chat with RTX. Він дуже схожий на інших чат-ботів на ринку, таких як Gemini від Google або ChatGPT від OpenAI.

Він не ідеальний. Проте, коли він працює, це чудовий спосіб перейти одразу до того, що вас цікавить. Документи – це те, де Chat з RTX дійсно блищить. Він може працювати з PDF-файлами та іншими файлами, витягуючи важливі фрагменти майже миттєво. Це може мати велике значення для тих, хто коли-небудь відчував себе заваленим великою кількістю літератури, яку потрібно прочитати для роботи або навчання.

Варто зазначити, що чат з RTX трохи схожий на незавершену роботу. Його налаштування вимагає трохи терпіння, і він може з’їдати ресурси. Крім того, деякі нюанси все ще потребують доопрацювання. Наприклад, він не дуже добре запам’ятовує те, що ви запитували раніше, тому кожне питання доводиться починати з нуля. Але все це швидко зміниться, оскільки NVIDIA знаходиться в авангарді революції штучного інтелекту, свідками якої ми всі зараз є.


За матеріалами: Новини сьогодні
14-02-2024
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1488

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]