Головна » 2015 » Листопад » 27 » Оголошено в Закарпатті дитячий конкурс «Роздільний збір сміття. Обираємо чисте майбутнє!»

Оголошено в Закарпатті дитячий конкурс «Роздільний збір сміття. Обираємо чисте майбутнє!»

Департаментом екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА спільно із Закарпатським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді та ТОВ «АВЕ Ужгород» з 25 листопада до 25 грудня 2015 року буде проводитися конкурс на кращий виріб серед учнів загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів Закарпатської області на тему: «Роздільний збір сміття. Обираємо чисте майбутнє!».

Метою конкурсу є підвищення екологічної свідомості та відповідальності учнівської молоді у сфері поводження з відходами.

Умови конкурсу:

    роботи подаються з 25 листопада до 18 грудня 2015 року у Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді;
    виріб повинен закликати до захисту і збереження довкілля та відображати тематику «Роздільний збір сміття. Обираємо чисте майбутнє!»;
    до кожного виробу додається етикетка, в якій зазначається прізвище, ім’я автора (повністю), клас, школа, контактний телефон.

До складу журі входять представники департаменту екології, ЗОЕНЦ учнівської молоді та ТОВ «АВЕ Ужгород».

Підсумки конкурсу будуть оголошені в кінці грудня на сайтах організаторів. Переможці конкурсу (1-3 місця) отримають цінні призи та будуть нагороджені грамотами.

За довідками звертатись: м. Ужгород, вул. Швабська, 14, тел. 0312616701 та м. Ужгород, вул. Загорська, 126, тел. 0312641233.


За матеріалами: Новини сьогодні
27.11.2015
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1682

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]