Головна » 2018 » Червень » 27 » Отримали гуманітарну допомогу медичні заклади Тячівщини

Отримали гуманітарну допомогу медичні заклади Тячівщини

Черговий вантаж з медичним обладнанням надійшов у районну поліклініку та районну лікарню №1 за сприяння голови Тячівської райдержадміністрації Василя Дем'янчука від Благодійного фонду розвитку та милосердя «Нове життя» (директор Василь Зеленько).

А доставив його волонтер Віталій Богдан, який теж активно співпрацює з даним фондом. Для передачі гуманітарної допомоги в медичні заклади навідався також депутат районної ради Іван Корнута - активний учасник благодійних акцій, що проводяться на території району.

Відтак районна поліклініка отримала негатоскоп, інвалідні ходулі та коляски, медикаменти, постільну білизну, які будуть розподілені за своїм призначенням по кабінетах. Такі ж засоби пересування для людей з обмеженими фізичними можливостями, негатоскопи, функціональні ліжка, тумбочки, комплекти білизни, подушки, спеціальні медичні матраци було доставлено і в районну лікарню № 1.

- На жаль, матеріально-технічна база наших районних закладів охорони здоров'я знаходиться в жалюгідному стані. І гуманітарна допомога, яку ми отримуємо із-за кордону від благодійників, дозволяє нам хоч трохи замінити вкрай застаріле обладнання та покращити якість надання медичних послуг, – зазначив голова Тячівської РДА, Василь Дем’янчук.

Керівництво поліклініки та лікарні висловлює вдячність всім, хто долучився до даної благодійної акції.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації


За матеріалами: Новини сьогодні
27-06-2018
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1562

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]