Головна » 2023 » Жовтень » 24 » Першу двосторонню зустріч провела Україна з парламентарями Бразилії

Першу двосторонню зустріч провела Україна з парламентарями Бразилії

На теренах 147-ї Асамблеї Міжпарламентського союзу (МПС), українська делегація зустрілася з парламентською делегацією Бразилії. Про це повідомляє портал Верховної Ради.

Українська делегація провела першу двосторонню зустріч із парламентською делегацією Бразилії. Подія відбулась на теренах 147-ї Асамблеї Міжпарламентського союзу у столиці Анголи — Луанді.

Міжнародна асамблея розпочала свою роботу 23 жовтня, захід за участю української делегації буде продовжуватись до 27 жовтня.

"Позиція Бразилії поступово змінюється в правильному напрямку. В Генеральній Асамблеї ООН Бразилія підтримує резолюції на захист територіальної цілісності і суверенітету України. На мою думку, Бразилія може стати постійним членом Ради Безпеки ООН, але за умови активної протидії агресії і підтримки жертви агресії", — заявив член української парламентської делегації Олександр Мережко.

Зазначимо, що на думку посла України у Бразилії Андрія Мельника, яку він висловив у вересні цього року, саме Бразилія могла б відігравати в Латинській Америці одну з провідних ролей у мирному врегулюванні між Україною і росією. В інтерв’ю DW Мельник також закликав Бразилію постачати оборонну зброю Україні.

Що відбувається далі в Анголі

Делегація Верховної Ради України продовжує участь у засіданні 147-ї Асамблеї Міжпарламентського союзу. Згідно з програмою візиту передбачено ряд двосторонніх зустрічей делегації Парламенту України з посадовцями Республіки Ангола, а також — участь делегації у заходах МПС, двосторонні зустрічі з представниками парламентів світу.Також українські парламентські делегати проведуть захід у межах МПС «Життя без кордонів: Вшанування пам’яті дітей, втрачених на війні» та виставку «Війна очима дітей».


За матеріалами: Новини сьогодні
24-10-2023
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1874

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]