Головна » 2018 » Лютий » 15 » "Північний потік-2" може призвести до великої війни - прем’єр Польщі

"Північний потік-2" може призвести до великої війни - прем’єр Польщі

 

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що "Північний потік-2" створює нову непотрібну напругу та може призвести до великої війни. Про це він заявив в інтерв’ю Die Welt.

Моравецький наголосив, що сьогодні Україна є відносно безпечною, тому що контролює газові маршрути до Центральної Європи.

За словами польського прем’єра, після запуску "Північного потоку-2" та відключення українських газопроводів, "Росія може в будь-який спосіб загострювати конфлікт, може атакувати всю країну. Північний потік-2 – крок у цьому напрямку".

Він зазначив, що після створення цього газопроводу більш ймовірним буде спалах великої російсько-української війни.

За словами Моравецького, завдяки інтерколекторам та терміналам зрідженого газу Європа має достатньо можливостей, щоб забезпечити попит на імпортний газ у розмірі 180 мільярдів кубометрів на рік.

"Коротко кажучи: Північний потік-2 є непотрібним, шкідливим, і він розділює західну спільноту", – заявив Прем’єр Польщі.

Нагадаємо, Польща хоче, аби санкції США поширювались на будівництво газопроводу "Північний потік-2" між Росією та Німеччиною.

Супротивники проекту  "Північний потік-2" - у тому числі Польща, країни Балтії та Данія - стверджують, що він збільшить залежність ЄС від "Газпрому", який вже постачає близько третини об’ємів газу в ЄС.


За матеріалами: Новини сьогодні
ТОП:
15-02-2018
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1530

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]