Головна » 2022 » Жовтень » 15 » Почати переговори щодо ЗВТ планують до кінця року Україна та Туніс

Почати переговори щодо ЗВТ планують до кінця року Україна та Туніс

Україна туніс

Україна розглядає Туніс як одного з найважливіших і надійних партнерів на півночі Африканського континенту. Про це в ході онлайн-зустрічі з урядовцями Тунісу заявив заступник міністра економіки України —  торговий представник України Тарас Качка, говориться у повідомленні Мінекономіки.

"Ми готові й надалі розвивати співробітництво в торговельно-економічній сфері, а також продовжувати спільну роботу з активізації співпраці у пріоритетних сферах двосторонніх відносин", — сказав він.

Зазначається, що сторони обговорили організацію та проведення до кінця 2022 р. українсько-туніських консультацій/першого раунду переговорів щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та урядом Туніської Республіки.

«Українська сторона готова повідомити туніській стороні про завершення наукового дослідження щодо оцінки впливу лібералізації режиму торгівлі між Україною і Туніською Республікою. Тому наступним дієвим кроком нашої роботи у цьому напрямі мають стати спільні консультації», — відмітив Тарас Качка.


За матеріалами: Новини сьогодні
15-10-2022
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1242

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]