Похвалився Москаль подарунками на день народження - і з Закарпаття, і з Луганщини
Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль показав два особливі для нього подарунки на день народження – з Луганщини та з Закарпаття.
Про це він розповів на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.
"На день народження я завжди їду в гори. По-перше, щоб нормально відпочити від роботи, по-друге, дуже не люблю, щоб мені носили подарунки. Дозволяю це тільки найближчим друзям і то символічно", - зазначив Москаль.
"Хочу показати два цьогорічні (подарунки), які для мене особливі. Перший – картина з Луганщини. Площа Перемоги в Сєвєродонецьку, справа будівля інституту "НИИХИММАШ". У вересні минулого року в цьому інституті мені випала честь відновити Луганську облдержадміністрацію. За 25 кілометрів від передової, звідки ночами лунала артилерійська канонада, без фінансів, оргтехніки і навіть канцелярських виробів. Зате були люди (десь третина від колишнього складу ОДА), які переїхали з окупованого Луганська з вірою в Україну й бажанням працювати. Часто згадую, як щоранку пішки приходив сюди на роботу й починав з аналізу оперативної інформації – кого за ніч обстріляли, що зруйновано, скільки загиблих і поранених, куди терміново відправляти аварійні й рятувальні бригади… Досі відчуваю ностальгію за роботою на Луганщині, за людьми, які втратили на окупованій території все, але залишилися з Україною", - розповів закарпатський губернатор.
"Другий подарунок – карикатура, яка показує результати місцевих виборів на Закарпатті. За півтори тисячі кілометрів від передової теж ідуть війни, хоч і без зброї й важкої техніки. І ще питання, яка війна менш жорстока. Принаймні на Донбасі все відкрито й чесно, а тут – кулуарщина, інтриги і посмішки з традиційною дулею в кишені. А ще купи брехні й бруду, якими урізноманітнюють мою роботу кишенькові ЗМІ одного фінансово-політичного клану з Мукачева. Причина цього якраз і показана влучно на карикатурі. Люди (а особливо політики) мають сприймати життя з гумором, інакше можна й чокнутися від нашої реальності", - написав Москаль.