Головна » 2019 » Грудень » 10 » Понад 700 державних підприємств продає Уряд

Понад 700 державних підприємств продає Уряд

Кабмін виставив на приватизацію 737 об’єктів державної власності, серед яких є підприємства "Укроборонпрому" та власність Міноборони. Про це повідомила  народний депутат від "Батьківщини" Альона Шкрум.

"Уряд виніс на приватизацію 737 об’єктів державної власності. З 737 об’єктів, які вже передані на приватизацію: 58 підприємств Національної академії наук України, 11 підприємств з концерну "Укроборонпром" (хоча в законі заборонені до приватизації об’єкти обороноздатності держави), 4 об’єкти Міністерства оборони України, 21 об‘єкт Міністерства інфраструктури України", – розповіла депутат. За її словами, більша частина об’єктів – не приносять прибутків протягом останніх 3 років, водночас є такі, які дають 2-4 млн грн. держбюджету, а деякі – по сто мільйонів на рік.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України планує в 2020 році продати держпідприємств на суму 12 млрд гривень. Раніше Кабмін погодив приватизацію 800 держпідприємств. За словами міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофія Милованова, приватизація необхідна, аби «на держпідприємствах перестали красти і з’явився справжній господар».


За матеріалами: Новини Закарпаття
19.01.2020
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 147

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]