Головна » 2021 » Лютий » 18 » Порошенко купив Прямий канал, щоб захистити його від санкцій

Порошенко купив Прямий канал, щоб захистити його від санкцій

прямий канал

П’ятий президент, народний депутат від "Європейської солідарності" Петро Порошенко став власником Прямого каналу. Цю інформацію "Детектору медіа" 18 лютого 2021 року підтвердив шефредактор каналу Віктор Медвідь.

"Уже більше року на телеканал "Прямий" чиниться цілеспрямований тиск з боку правоохоронних органів та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Останні дні з різних джерел надходила маса інформації про те, що проти вже ексвласника Макеєнка можуть бути застосовані санкції з метою зачистити опозиційний канал "Прямий" з медіапростору. Зважаючи на те, що Петро Порошенко мав право опціону на купівлю, він ухвалив рішення придбати канал з метою захисту свободи слова, аби влада не могла закрити рота тим, хто об'єктивно критикує та показує дійсну картину сьогодення та є одноосібним лідером інформаційного мовлення в Україні.  "Прямий" і надалі вже з новим власником буде продовжувати працювати для своїх глядачів з готовністю до нових проявів тиску з боку влади", – повідомили ДМ на Прямому каналі.

У ефірі "Прямого" Порошенко розповів, чому купив канал у Володимира Макеєнка: "Вчора я мав вечерю з послом однієї з країн “Великої сімки”. І в мене зірвався телефон, він став червоним. З усіх джерел – 19 числа проти пана Макеєнка будуть запроваджені санкції, канал буде закритий “Прямий”. Я отримав 18 повідомлень, частину з яких я показав послу. Я не отримав жодного спростування. Навпаки, плани, що це готується. Свого часу, півтора року тому, я обіцяв, що я докладу максимум зусиль для того, щоб не дозволити це. Чому я переконаний, що можлива спроба Зеленського прийняти санкції проти “Прямого” і його власника Макеєнка? Тому що і Зеленський, і його Єрмак вважають, що саме в каналах проблема і канали їм заважають жити… Я з жахом дивлюся, як швидко цей молодий хлопець перетворився в Януковича. І звичайно, що я не можу залишатися без відповідної реакції".

Порошенко повідомив, що заплатив за канал «великі гроші», але суму угоди не уточнив. Кінцевим бенефіціарним власником «Прямого» стала компанія «Prime Assets Capital», структура якої повністю належить п’ятому президенту.

"Сьогодні вранці мені подзвонив Макеєнко. Сказав, що нам треба докладати спільних зусиль по захисту каналу. Сказав, що єдина його вина, що він декілька років докладав зусиль, щоб підтримувати, забезпечувати, фінансувати і захищати канал. Але зараз він потребує допомоги. Дві години тому ми підписали угоду, я заплатив гроші, великі гроші, які могли піти на благодійність", – додав він.


За матеріалами: Новини сьогодні
18.02.2021
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1118

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]