Головна » 2020 » Червень » 30 » Правила подорожування для туристів послаблює Велика Британія

Правила подорожування для туристів послаблює Велика Британія

велика британія, послаблення, правило, подорожування, турист

Наступного тижня, з 6 липня, уряд Великої Британії послабить правила перетину кордону, до прикладу, для відпочивальників, які їдуть до певних країн Європи. Про це повідомляє УНН з посиланням на ВВС.

“Уряд заявив, що з 6 липня загальні обмеження на несуттєві поїздки за кордон будуть ослаблені в Великій Британії. Відпочивальникам буде дозволено подорожувати в певні європейські країни без потреби йти в 14-денний карантин після повернення”, - пишуть у виданні.

Список туристичних коридорів з Великою Британією повинен бути опублікований на наступному тижні, і очікується, що в нього увійдуть Іспанія, Франція, Греція, Італія, Нідерланди, Фінляндія, Бельгія, Туреччина, Німеччина і Норвегія, але не Португалія або Швеція.

Також в самій Великій Британії буде введена "система світлофора", а країни і їх регіони будуть згруповані за показниками зараження коронавірусом, і позначатися червоним, жовтим або зеленим кольорами.

Цей крок вважають “рятівним колом” для туристичної індустрії Європи. Дипломати ЄС також розглядають можливість зняття деяких загальноєвропейських заборон на поїздки.


За матеріалами: Новини сьогодні
30.06.2020
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 138

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]