Головна » 2023 » Липень » 12 » Про квартальний прибуток на 7,7 мільярда звітує "Нафтогаз"

Про квартальний прибуток на 7,7 мільярда звітує "Нафтогаз"

НАК "Нафтогаз України" – материнська компанія групи "Нафтогаз", у першому кварталі 2023 року отримала чистий прибуток у розмірі 7,7 млрд грн, порівняно із чистим збитком на суму 24,6 млрд грн за аналогічний період минулого року.

Відповідно до консолідованої фінансової звітності групи "Нафтогаз" за перший квартал 2023 року, операційний прибуток групи за цей період склав 3,4 млрд грн, повідомляє пресслужба "Нафтогазу".

При цьому за аналогічний період минулого року група отримала консолідований операційний збиток у сумі 57 млрд грн.

В компанії уточнили, що всі основні звітні сегменти групи "Нафтогаз" показали чистий операційний прибуток за результатами перший кварталу 2023 року.

"Підприємства групи, які забезпечують виконання спеціальних обов’язків, постачаючи природний газ соціально чутливим категоріям споживачів, також суттєво покращили рівень зборів грошових коштів за поставлений газ. Це дозволило їм значно поліпшити операційний фінансовий результат: у порівнянні зі збитками, отриманими у першому кварталі 2022 року в сумі 33 млрд грн, збитки першому кварталі 2023 року склали лише 6,3 млрд грн", – зазначається у повідомленні.

В компанії додали, що протягом січня-березня 2023 року до зведеного бюджету України підприємствами групи "Нафтогаз" було сплачено податків на суму 26 млрд грн, що складає понад 7% усіх податкових надходжень держави за відповідний період.


За матеріалами: Новини сьогодні
12-07-2023
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1484

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]