Головна » 2023 » Вересень » 8 » Про масове ритуальне вбивство в залі для йоги в Англії: що це було

Про масове ритуальне вбивство в залі для йоги в Англії: що це було

Поліцейські приїхали, коли в залі нікого не було.

У Лінкольнширі перехожі викликали поліцейських на заняття йоги, прийнявши медитацію за масове ритуальне вбивство. Про це пише The Washington Post.

Тренер Міллі Лоуз проводить заняття йоги в місцевій їдальні. Того дня вони близько години практикували різні асани, після чого завершили заняття шавасаною, яку називають "позою трупа". В цей час тренер стукала в шаманський барабан в кімнаті, освітленій лише золотистим сяйвом свічок.

Пара, яка вигулювала собаку біля входу в будівлю, побачила їх у вікно і злякалася. "Вони повідомили в поліцію, що бачили, як хтось ходить по кімнаті, освітленій свічками, а на підлозі лежать мертві люди. Пара вирішила, що це якесь ритуальне масове вбивство", - розповіла тренерка.

Поліцейські прибули у вже порожнє кафе, адміністрація подякувала їм за "оперативне реагування". Правоохоронці кажуть, що дзвінок був зроблений "з добрими намірами".

"Оскільки був захід і темно, я думаю, що все, що вони могли побачити, - це тіньові фігури людей, що лежать на підлозі з закритими очима", - розповіла Лоус.


За матеріалами: Новини сьогодні
08-09-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1498

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]