Головна » 2022 » Липень » 9 » Про нову коаліцію домовились в Естонії

Про нову коаліцію домовились в Естонії

естонія парламент

Партія реформ, партія "Вітчизна" (Isamaa) і Соціал-демократична партія Естонії досягли угоди про формування правлячої коаліції, а чинна прем'єр-міністерка Кая Каллас підтвердила, що подасть у відставку. Про це повідомляє Delfi.

Як сказала Каллас, під час переговорів вона сама запропонувала скласти повноваження в разі досягнення домовленості про коаліцію.

"Я сама внесла цю пропозицію, тому що, якби я просто призначала нових міністрів, було б багато галасу та невдоволення", – сказала вона. Каллас додала, що вона з партнерами по коаліції хоче якнайшвидше сформувати новий уряд, але скликати парламент наразі буде складно, оскільки вже почалися літні канікули.

Представники трьох партій заявили, що мета нової коаліції – підвищити безпеку Естонії, надати людям почуття впевненості в завтрашньому дні на тлі загального зростання цін, а також перейти на естономовну освіту.

Партії, що формують коаліцію, домовилися збільшити дитячу допомогу й допомогу для батьків-одинаків і багатодітних сімей, а також підвищити неоподатковуваний мінімум. Крім того, буде розроблено реформу ринку електроенергії, а у 2024 році розпочнеться перехід дошкільної освіти естонською мовою в повному обсязі.

Переговори між партіями коаліції продовжаться у вихідні для уточнення деталей і розподілу міністерських портфелів.


За матеріалами: Новини сьогодні
09-07-2022
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 11031

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]