Головна » 2021 » Липень » 28 » Проблему Байден назвав, яка робить Путіна ще небезпечнішим

Проблему Байден назвав, яка робить Путіна ще небезпечнішим

Джо Байден вважає, що проблеми в російській економіці роблять Володимира Путіна ще небезпечнішим. Також глава Білого дому повідомив, що Росія уже робить спроби втручатись у вибори 2022 року.

Про це американський президент розповів під час виступу у штаб-квартирі офісу директора Нац.розвідки США. Свої висновки він зробив після зустрічі з главою Кремля.

Путін очолює економіку, у якій є ядерна зброя і нафтові свердловини, і більше нічого. Більше нічого. Ця економіка – восьма з найменших або найбільших в світі? Він знає, що у нього є реальна проблема, що робить його ще більш небезпечним, на мій погляд, – сказав Байден.

Байден пригадав про загрози від кібератак

Американський президент каже, що Москва уже поширює дезінформацію, яка може вплинути на перебіг виборів у США у 2022 році. Це, каже Байден, є очевидним порушення суверенітету. Також глава Білого дому згадав і про кібератаки, які можуть зашкодити вже не віртуальному, а реальному світу.

Якщо ми опинимося в стані війни, справжньої війни зі стріляниною з великою державою, то це буде наслідком дій в кіберпросторі, – додав Байден.

Путін зустрічався з Байденом у Женеві

Зазначимо, що Байден зустрічався з Путіним у Женеві 16 червня 2021 року. Під час перемовин глава Білого дому підіймав питання кібербезпеки. Байден зазначив, що дав зрозуміти Путіну і позицію щодо втручання в американські вибори. Якщо ситуація повторюватиметься, то він вживе заходів.


За матеріалами: Новини сьогодні
28-07-2021
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1282

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]