Головна » 2021 » Листопад » 7 » Проект зі зниження викидів сміття в океан підготували в ООН

Проект зі зниження викидів сміття в океан підготували в ООН

викид сміття океан

"Міжнародна морська організація і Продовольча і сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй (ФАО) об’єднали зусилля з 30 країнами світу для підтримки чистоти морів і океанів, — заявив прессекретар генсека ООН Стефан Дюжжарік 8 квітня. – Проєкт GloLitter покликаний скоротити використання пластмаси у судноплавній і рибальській промисловості, визначити можливості вторинної переробки, а також краще захищати крихке морське середовище".

За його словами, ця ініціатива спрямована на охорону та стале використання океанів, морів та морських ресурсів. Вона буде реалізовуватися в Азії, Африці, Карибському басейні, Латинській Америці й Тихоокеанському регіоні.

Відзначається, що серед країн Латинської Америки особливу увагу буде приділено Коста-Ріці, Колумбії, Панамі, Перу і Бразилії.

На думку директора ФАО з рибальства й аквакультури Мануеля Баранге, пластикове сміття руйнує морське життя і здоров’я людини. "Реалізація проєкту GloLitter стане важливим кроком у розв’язанні цієї проблеми й допоможе захистити екосистему океану", – впевнений він.

У найближчі місяці експерти ООН спільно з представниками тридцяти країн проведуть спільну роботу з метою надання необхідної технічної допомоги й забезпечать їх необхідною нормативно-правовою документацією.


За матеріалами: Новини сьогодні
ТОП:
07-11-2021
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1300

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]