Головна » 2018 » Травень » 26 » Пройшов День добросусідства на українсько-словацькому кордоні

Пройшов День добросусідства на українсько-словацькому кордоні

Українці та словаки вже не один рік демонструють якими насправді мають бути відносини двох сусідніх держав. Пересвідчитись в цьому можна було сьогодні, 26 травня 2018 року, на українсько-словацькому кордоні в міжнародному пункті пропуску "Ужгород"". Там пройшов щорічний День добросусідства.

Під час заходу учасники підписали Меморандум про співпрацю Кошицького та Пряшівського самоврядних країв із Закарпатською ОДА та Закарпатською облрадою на період з травня 2018 року по травень 2019 року, який покликаний стимулювати інвестиційний потенціал Закарпаття, та сприяти входженню іноземного бізнесу в наш регіон, зокрема словацького.

Також підписано Угоду про співпрацю між с. Паладь-Комарівці (Україна) та с. Руське (Словаччина), в рамках якої заплановано будівництво спільного міжнародного автомобільного пункту пропуску.

Варто зазначити, що зі Словацькою Республікою Україна має 97 км спільного кордону. Потрапити до Словаччини можна через 4 митні пости: "Малі Селменці", "Ужгород", "Малий Березний" та "Залізничний".

Зустріч представників влади, митників, прикордонників та громадськості суміжних сторін – це, насамперед, обговорення перспективних шляхів поглиблення співпраці між словацькими самоврядними краями та Закарпаттям у різних сферах, в першу чергу культурній, спортивній, туристичній та історичній, інформує ДФС у Закарпатській області.

 


За матеріалами: Новини сьогодні
26.05.2018
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1233

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]