Головна » 2024 » Лютий » 12 » Прості продукти, які сприяють довголіттю, названі

Прості продукти, які сприяють довголіттю, названі

Серед простих, доступних продуктів, що сприяють довголіттю, медики виділяють бобові, яйця, капусту, кефір, цибулю та інші.

Продукти, що допомагають продовжити життя

Бобові. Квасоля, горох, сочевиця, арахіс, нут є відмінними джерелами клітковини і рослинного білка, стабілізуючих рівень цукру в крові, що живлять здоровий кишковий мікробіом. Останній, за словами вчених, допомагає регулювати запалення, знижувати вміст холестерину, регулювати імунну функцію. Рекомендується включати мінімум п’ять порцій бобових в щотижневий раціон.

Яйця. Метааналіз, опублікований в журналі Американського коледжу харчування, показав: у людей з високим споживанням яєць (близько семи на тиждень) ризик інсульту на 12 відсотків нижче в порівнянні з тими, хто з’їдає менше двох.

Зелені листові овочі. Шпинат і капуста сприяють довголіттю, забезпечуючи організм фолієвою кислотою, життєво важливою для росту клітин, кровотворення, що захищає мозок від вікової деградації.

Хрестоцвіті овочі. Різні види капусти, редис містять унікальні специфічні речовини, які стимулюють діяльність ензимів, відповідальних за очищення організму від токсинів. Особливо ці продукти корисні жінкам, так як вони допомагають підтримувати здоровий рівень естрогену, запобігають пов’язані з гормонами ракові захворювання – рак молочної залози, яєчників, ендометрія.

Ферментовані продукти. Кефір, квашена капуста, кімчі, йогурт ефективно підтримують здоровий кишечник, що захищає від ожиріння, інфекцій, аутоімунних захворювань. Необхідно з’їдати хоча б одну порцію ферментованої їжі в день.

Цибулеві. Цибуля і часник багаті сполуками сірки, які стимулюють процеси детоксикації організму, що служить профілактикою запалень, раку.

Кава. Багато досліджень пов’язують споживання кави зі зниженим ризиком розвитку раку, серцево-судинних захворювань, деменції, захворювань печінки, діабету.

Чай. Всі його види рясніють антиоксидантними і протизапальними сполуками, що перешкоджають руйнівним клітинним процесам, старінню

Сливи, чорнослив. Їх потужні антиоксиданти борються з вільними радикалами, що ушкоджують клітини, що змінюють їх функції, що веде до раку.

Вівсянка. Цілісний овес доведено знижує рівні цукру, холестерину в крові, захищаючи таким чином від розвитку небезпечних серцево-судинних патологій.


За матеріалами: Новини сьогодні
12-02-2024
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1483

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]