Головна » 2023 » Липень » 1 » російську радіостанцію Sputnik з Калінінграда хочуть заглушити у Литві

російську радіостанцію Sputnik з Калінінграда хочуть заглушити у Литві

У Литві хочуть заглушити російську пропагандистську радіостанцію Sputnik, яка транслюється з Калінінграда. Вільнюс вважає, що це загрожує національній безпеці країни, пише Дмитро Браславський. Про це заявили в Органі з регулювання зв'язку Литовської Республіки.

"Управління з регулювання зв'язку встановило, що з 12 квітня радіопрограма Sputnik транслюється з Калінінградської області на неузгодженій радіочастоті і звучить у Клайпедському районі", - йдеться у повідомленні.

Литва поінформувала проінформований Міжнародний союз електрозв'язку, а також надіслала листа "росзв'язку" з вимогою зупинити джерело електромагнітного випромінювання.

Орган з регулювання зв'язку Литви пояснив, що ця трансляція може бути пов'язана із загрозою громадському порядку і безпеці в країні.

Там заявили, що зміни з російського боку навряд чи можуть відбутися швидко, тому вітчизняні органи вивчили заходи щодо обмеження можливостей прийому мовлення Sputnik у Клайпедському повіті.

Литовському радіо і телецентру доручили здійснити трансляцію обраної радіопрограми на радіочастоті 87,9 МГц у Клайпеді та Ніді. Таким чином Sputnik можна буде заглушити.

"Як незалежний регулюючий орган, відповідальний за належне використання державного ресурсу радіочастот, ми звернулися за видачею дозволу учасникам литовського радіоринку транслювати радіосигнал на тій самій частоті, що й радіостанція Sputnik", - сказав заступник голови Ради Органу з регулювання зв'язку Литви Дарюс Кулешюс.

Sputnik — це російська пропагандистська інформаційна агенція, яка включає сайти, мобільний застосунок, онлайн-трансляції, радіомовну службу і пресцентри. Вона заснована міжнародною інформаційною агенцією "россия сегодня".

Головний офіс агенції знаходиться у москві. Агенція вирізняється необ'єктивною подачею інформації та упередженістю у висвітленні подій.


За матеріалами: Новини сьогодні
01-07-2023
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1419

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]