Головна » 2024 » Лютий » 18 » Розповів, що насправді трапилось в Авдіївці і назвав винних Байден

Розповів, що насправді трапилось в Авдіївці і назвав винних Байден

Президенту США оперативно доповідають про зміну ситуації на українському фронті. Президент США Джо Байден зателефонував президенту України Володимиру Зеленському, щоб підкреслити зобов’язання Сполучених Штатів продовжувати підтримувати Україну перед дворіччям жорстокого вторгнення росії. Про це йдеться у повідомленні на сайті Білого дому.

В українських солдатів закінчувались боєприпаси

Президенти обговорили останні події на фронті і, звісно ж, чимало часу присвятили боям за Авдіївку, а також виходу з цього населеного пункту військових ЗСУ.

"Українські військові були змушені вийти з Авдіївки після того, як українські солдати були змушені нормувати боєприпаси через скорочення запасів внаслідок бездіяльності Конгресу, що призвело до перших помітних успіхів росії за кілька місяців", - заявив Байден.

Президент Байден наголосив на необхідності для Конгресу терміново ухвалити законопроєкт про додаткове фінансування національної безпеки для поповнення українських сил.

Президент Байден підтвердив сильну двопартійну підтримку в уряді США та серед американського народу суверенітету та територіальної цілісності України, а також накладання витрат на уряд росії, щоб притягнути його до відповідальності за свої дії.

Президент США Джо Байден вважає, що вранці 17 лютого українські військові були змушені вийти з Авдіївки через нестачу боєприпасів та скорочення їхніх запасів. Він наголосив, що це трапилося внаслідок бездіяльності Конгресу і призвело до перших помітних успіхів росії за кілька місяців.

Про ситуацію в Авдіївці одразу доповіли президенту США

Телефонна розмова між двома Президентами відбулась під час Мюнхенської конференції з питань безпеки. Зеленський перебував на цій конференції. Байден у суботу зателефонував туди президенту України Володимиру Зеленському, "щоб підкреслити зобов’язання Сполучених Штатів продовжувати підтримувати Україну перед дворіччям жорстокого вторгнення росії".

Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що під час перебування на Мюнхенській конференції з питань безпеки провів телефонну розмову з президентом США Джо Байденом.

За словами Зеленського, вони обговорили поточну ситуацію на полі бою: "Я радий, що можу розраховувати на повну підтримку американського президента. Віримо й у мудре рішення Конгресу США".

Нагадаємо, що в ніч на суботу головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив про виведення українських підрозділів з Авдіївки. А вже через декілька годин про це в деталях доповіли Джо Байдену.

Раніше президент Сполучених Штатів Джо Байден закликав спікера Палати представників Майкла Джонсона поставити на голосування законопроєкт про фінансування України та інших американських партнерів.


За матеріалами: Новини сьогодні
18-02-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1508

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]