Головна » 2024 » Березень » 1 » Сценарій війни росії з НАТО склала Німеччина: Bild розкрив деталі

Сценарій війни росії з НАТО склала Німеччина: Bild розкрив деталі

Урядові аналітики ФРН дійшли висновку, що у разі нападу росії на територію НАТО "імовірним сценарієм" стає участь у ній безпосередньо Німеччини. При цьому базовий сценарій нападу рф на Альянс передбачає чотири основні фази. Про це пише німецький таблоїд "Bild".

Німеччина склала сценарій війни росії з НАТО: Bild розкрив деталі НАТО.

Зазначається, що перша фаза має складатися з кампанії з дезінформації у ЗМІ та соцмережах, яка буде спрямована на розкол суспільства та підрив довіри до демократичних інституцій.

Кібератаки, акти саботажу та диверсії на найважливіших об'єктах інфраструктури – електростанціях, електромережах, дамбах.

Друга фаза – стягування російських військ до східних кордонів НАТО, стягування військ альянсу у відповідь туди ж. Поява перших біженців, посилення кібератак, актів саботажу та диверсій, у тому числі на потенційно небезпечних об'єктах – хімзаводах, АЕС, дамбах.

Можливе розпорошення бойових отруйних речовин.

Третя фаза – дистанційні військові удари по об'єктах на території НАТО, зокрема в Німеччині. Початок класичної війни. Знищення чи глушіння космічних супутників. Жорсткіші загрози застосування ядерної зброї з боку рф.

Четверта фаза – сухопутне вторгнення російських військ із можливим проривом на територію Німеччини. Поширення активних бойових дій у навколоземний космічний простір.

Американські аналітики Інституту вивчення війни (ISW) впевнені, що російський диктатор путін продовжує переслідувати максималістські цілі в Україні, він хоче повну капітуляцію України, а також має на меті послабити та роззброїти НАТО – це він розглядає як невід'ємну частину російських національних інтересів. Це відчувалося під час виступу президента рф на Федеральних зборах.


За матеріалами: Новини сьогодні
01-03-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1577

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]