Головна » 2019 » Жовтень » 20 » Сезонний заробіток - квіти

Сезонний заробіток - квіти

Кольорові гектари: Як закарпатці замість капусти вирощують у теплицях квіти

Найбільші квіткові врожаї у Великих Ком'ятах та Заріччі. Це села на Виноградівщині та Іршавщині

У закарпатців є традиція – щороку 1 листопада вшановувати пам'ять померлих родичів та обов'язково навідатись на цвинтар. До цього дня всі могили приводять до ладу, прибирають та саджають квіти. Переважно, це садові хризантеми. Їх у краї вирощують тисячами в теплицях.

Найбільші квіткові врожаї у Великих Ком'ятах та Заріччі. Це села на Виноградівщині та Іршавщині. В кожному з населених пунктів таким бізнесом займаються кілька родин.

Кожна родина, яка займається вирощуванням квітів, має близько 2 тисяч горщиків з цією красою. І за кожним з них потрібен догляд. Квіти це сезонний заробіток, як і всі решта рослин, які дозрівають в теплицях. За рік теплиця "простоює" тільки місяць. Весь інший час тут вирощують капусту, помідори, перець і, звісно ж, квіти. Вже в грудні в теплицях посадять петунії, вербену, алісум, жоржини, чорнобривці та інші. А у квітні вони вже з'являться на базарі.

Місцеві жителі розповіли, що мати справу з квітами значно приємніше ніж з капустою, проте і роботи з ними більше. Ще навесні маленькі паростки висаджують у горщики, згодом пересаджують у більші і восени вони готові до продажу.


За матеріалами: Новини Закарпаття
17.11.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 143

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]