Головна » 2023 » Жовтень » 6 » Ще трьох заступників міністра оборони призначив Кабмін

Ще трьох заступників міністра оборони призначив Кабмін

Міністр оборони Рустам Умєров повідомив про те, що Кабінет міністрів України затвердив призначення ще трьох його заступників.

"Військово-технічна політика, закупівлі, інституційний розвиток – продовжуємо кадрові зміни у Міністерстві. Результат повинен відчути кожен український воїн на фронті", – зазначив міністр оборони.

Заступниками Рустема Умєрова призначено: Гаврилюка Івана Юрійовича заступником міністра оборони України; Гайдера Станіслава Мечеславовича заступником міністра оборони України; Кліменкова Дмитра Олеговича заступником міністра оборони України.

Іван Гаврилюк – заступник з питань військово-технічної політики

Генерал-лейтенант. У квітні-серпні 2022 року був головою робочої групи України в координаційному центрі по наданню допомоги у Німеччині, раніше – радник Командувача сил логістики Збройних Сил України та керівник головного управління логістики – заступник Начальника генерального штабу ЗСУ.

Найважливіші завдання – розвиток ОВТ Сил оборони, перепрофілювання українського ОПК на номенклатуру НАТО та тісне співробітництво з країнами партнерами.

Дмитро Кліменков – заступник з питань закупівель

Раніше працював комерційним директором АТ “Укртрансгаз”. За час роботи йому вдалося на понад 50% перевиконати план з закачування газу до підземних сховищ та на 15% збільшити кількість клієнтів-нерезидентів. До цього працював Першим заступником голови ФДМУ, директором з інфраструктури та логістики МАУ та керівником крупних проектів в шведській компанії Еріксон.

Ключові пріоритети на посаді – стандартизація, систематизація, дієвий контроль та цифровізація закупівель, створення поетапного алгоритму закупівель та контролю, повноцінний запуск Агенції нелетальних закупівель.

Станіслав Гайдер – заступник з питань інституційного розвитку

Станіслав – Керівник цифрової трансформації Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). На попередній посаді займався стратегічним плануванням Агенції за методологією цілей та ключових результатів (OKRs) де було переналаштовано ключові бізнес-процеси. Під його управлінням запущено Антикорупційний портал України, Реєстр корупціонерів, Єдиний портал повідомлень викривачів корупції та ін.

Головний пріоритет – розбудова стійкої та цілісної інституції Міністерства оборони, яка спирається на дані та забезпечує прозорість і підзвітність.

“Українські воїни повинні бути забезпечені усім необхідним. Нульова толерантність до корупції та ефективність – найважливіші принципи роботи Міністерства оборони. Впевнений, що нові члени команди реалізують поставлені цілі”, – наголосив міністр оборони.


За матеріалами: Новини сьогодні
06-10-2023
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1722

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]