Головна » 2024 » Січень » 8 » Щоб витіснити рф зі світового ринку Британія інвестує у виробництво ядерного палива

Щоб витіснити рф зі світового ринку Британія інвестує у виробництво ядерного палива

Велика Британія має намір інвестувати близько 380 мільйонів доларів для власного виробництва високопробного низькозбагаченого уранового палива (HALEU) для ядерних реакторів. Уряд країни планує “витіснити путінську росії зі світового ринку”. Про це повідомляє пресслужба уряду Великої Британії.

Зазначається, що Велика Британія стане першою країною в Європі, яка запустить високотехнологічну програму ядерного палива HALEU, посиливши постачання для нових ядерних проектів і витіснивши рф із глобальних енергетичних ринків.

Планується, що інвестиції допоможуть виробити до 24 ГВт атомної енергії до 2050 року, що становить чверть споживання електроенергії Великої Британії. Програма передбачає виробництво збагаченого урану, необхідного для реакторів наступного покоління.

 Запуск програми HALEU дозволить Великій Британії забезпечувати світ спеціальним ядерним паливом і ще більше ізолювати путінську росію, — зазначили у повідомленні.

Додаткові майже 13 млн доларів уряд спрямує на дослідження в галузі інших видів сучасного ядерного палива. Наразі цей вид палива виробляється лише у США та рф.


За матеріалами: Новини сьогодні
08-01-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1605

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]