Головна » 2023 » Листопад » 3 » США новими санкціями хочуть перекрити канал відмивання грошей для еліти рф

США новими санкціями хочуть перекрити канал відмивання грошей для еліти рф

сша

Сполучені Штати оголосили про введення санкцій проти громадянки рф Катерини Жданової та її рахунків на криптовалютних біржах. За допомогою них вона допомагала російським олігархам і кіберзлочинцям переміщати за кордон сотні мільйонів доларів. Про це повідомляє прес-службу Міністерства фінансів США.

Санкції проти Жданової відповідають зобов'язанням G7 по боротьбі з ухиленням від санкцій і закриттям лазівок, що дозволяють російській державі, її елітам, довіреним особам і олігархам використовувати віртуальну валюту для нівелювання впливу міжнародних санкцій.

"Через таких ключових посередників, як Жданова, російські еліти, групи, що займаються розсилкою програм-здирників, та інші незаконні суб'єкти намагалися обійти американські та міжнародні санкції, зокрема, за допомогою віртуальної валюти", - заявив заступник міністра фінансів США з питань боротьби з тероризмом і фінансової розвідки Брайан Нельсон.

За даними відомства, у березні минулого року Жданова допомогла російському клієнту приховати джерело свого багатства, щоб переказати понад 2,3 млн доларів до Західної Європи обманним шляхом через шахрайський інвестиційний рахунок і операцію з придбання нерухомості. В іншому випадку вона допомогла російському олігарху перевести понад 100 млн доларів в ОАЕ.


За матеріалами: Новини сьогодні
03-11-2023
nowyny.com/
Додав: gucul
Коментарі: 0
Переглядів: 1774

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]