Головна » 2023 » Листопад » 14 » Святкує своє 75-річчя король Чарльз ІІІ

Святкує своє 75-річчя король Чарльз ІІІ

Сьогодні, 14 листопада, король Великої Британії Чарльз ІІІ відзначає свій 75-й день народження.

Зазначається, що монарх скористається цією нагодою, щоб запустити нову програму для боротьби з бідністю продовольства та скорочення відходів їжі.

Король, який вже понад п’ять десятиліть бореться з проблемами навколишнього середовища та є прихильником стійкої економіки, офіційно запустить «Коронаційний продовольчий проєкт». Його місія, спрямована на те, щоб люди не голодували.

«Потреба в їжі є такою ж реальною та гострою проблемою, як і харчові відходи, і якби можна було знайти спосіб подолати прірву між ними, то це вирішило б дві проблеми в одній», — написав Чарльз ІІІ у статті для журналу «Big Issue», який зазвичай продають безхатьки.

Зі своєю дружиною, королевою Каміллою, Чарльз ІІІ проведе свій день народження, зокрема, в центрі розподілу надлишків їжі.

Він зустрінеться з представниками великих британських супермаркетів, щоб обговорити як його проєкт може допомогти перерозподілити їжу, яка інакше піде у сміттєві баки.

За даними BBC, очікується, що принц Гаррі, який нині живе у США, зателефонує своєму батькові у вівторок, щоб привітати його з днем народження.

Король Великої Британії Чарльз III 7 листопада відкрив у Вестмінстерському палаці парламентську сесію та згадав у своїй промові про допомогу Україні на тлі російської агресії.


За матеріалами: Новини сьогодні
14-11-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1686

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]