Головна » 2024 » Лютий » 21 » Таємниці романтики Середньовіччя розкривають у Польщі

Таємниці романтики Середньовіччя розкривають у Польщі

У Польщі археологічна команда виявила середньовічний артефакт, що є значком у формі голубки та прикрашений латинським написом "AMOR VINCIT OMNIA" - що в перекладі означає "Кохання долає все". Про це повідомляє Arkeonews.

Зазначається, що цей середньовічний артефакт, що зображує голубку на стрічці та має дві окремі ручки, імовірно використовувався як прикраса, яку можна було прикріпити до одягу або повісити на ланцюжок. У давнину голуб символізував любов, вірність і турботу, а також був священною твариною для богинь кохання - Афродіти та Венери.

Доктор Ганна Рембіш-Любеєвська, археолог з Національного морського музею в Гданську, наголошує, що голуби своєю відданістю та турботою про партнера та потомство ідеально втілюють собою символ любові та сім'ї.

За словами археологів, це відкриття допомагає більш глибоко зрозуміти середньовічну символіку кохання, оскільки голуби мали значне місце у культурній спадщині того часу. Крім того, цікаво, що дизайн цього значка відображає популярні тенденції в мистецтві Гданська XIV і XV століть під впливом європейських стилів, особливо з Нідерландів та Англії.

Артефакт виявили під час археологічних розкопок на території портового крана XV століття "Журавель", розташованого між оборонними вежами. Це місце має велике історичне значення, оскільки кран, згаданий вперше в 1367. Кран згорів у 1442, а потім був відновлений з 1442 по 1444 роки. Він служив як робочий кран для переміщення вантажів, так і оборонну споруду, здатну підіймати до 4 тонн на висоту 11 метрів.

Під час Другої світової війни цей кран, який колись був найбільшим у світі, отримав серйозні пошкодження. З 2020 року ведуться роботи з його реставрації з метою відновити його первісний вигляд до стану XVII століття та продемонструвати оригінальні частини стін цієї важливої ​​історичної споруди.


За матеріалами: Новини сьогодні
21-02-2024
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1485

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]