Головна » 2020 » Січень » 30 » Туман невідомого походження виявили на Плутоні астрономи NASA

Туман невідомого походження виявили на Плутоні астрономи NASA

Група астрономів з Лабораторії реактивного руху NASA у Каліфорнії виявили на Плутоні туман невідомого походження. Вчені відзначають, що подібне явище було відмічено на найбільшому місяці Сатурна — Титані.

Матеріали для дослідження передала група астронавтів після прольоту зонда New Horizons неподалік від об’єкта. Над поверхнею Плутона був помічений серпанок невідомого походження. Планетолог Бонні Бураті заявляє, що раніше подібного явища над планетою ніколи зафіксовано не було. Учених більшою мірою цікавить причина утворення туману в даній області.

«Імовірно, потрібно говорити про таке явище, як на Титані. Необхідно встановити зв’язок між цими об’єктами», — ділиться думками Бураті.

Досліджуваний космічний об’єкт привертає до себе увагу науковців з-за схожості з великим місяцем Сатурна. Експерти вже досліджували поверхню і з’ясували, що вона аналогічно, як і на Плутоні, покрита дюнами, морями, озерами, але склад відрізняється від земного. Фахівці з університету роблять припущення, що органічні молекули, які знаходяться в атмосфері, з часом виявляються на поверхні водойм.


За матеріалами: Новини Закарпаття
21.02.2020
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 137

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]