Головна » 2019 » Червень » 20 » У комунальну власність на Тячівщині повернуто землі вартістю 412 тисяч

У комунальну власність на Тячівщині повернуто землі вартістю 412 тисяч

На Тячівщині повернуто у комунальну власність землі вартістю 412 тисяч

За позовом прокуратури на Тячівщині повернуто у комунальну власність земельні ділянки, які незаконно вибули на підставі підробленого державного акту

Тячівським районним судом задоволено позов Тячівської місцевої прокуратури про витребування з незаконного чужого володіння земельні ділянки, загальною площею 0,82 га. Вартість землі складає близько 412 тис грн.

Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканка Тячівського району на підставі підробленого державного акта оформила собі у власність земельну ділянку, яку в подальшому відчужила іншим особам.

У ході розгляду позову прокуратури, судом враховано всі наведені доводи та прийнято рішення про повернення оспорюваний земель у комунальну власність.

Наразі Тячівським районним судом слухається справа, за обвинуваченням вказаної місцевої мешканки у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене у великих розмірах), ч.4 ст.358 КК України (використання підробленого документу) та ч.1 ст. 209 КК України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.


За матеріалами: Новини Закарпаття
20.07.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 138

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]