Головна » 2023 » Січень » 22 » У перемозі України в 2023 році Міллі висловив сумнів. Розвідка відреагувала

У перемозі України в 2023 році Міллі висловив сумнів. Розвідка відреагувала

Оцінки української розвідки про можливість перемогти у війні у 2023 році залишаються незмінними, і Україна має тверезе та адекватне розуміння ситуації та своїх здібностей. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

"Ті оцінки, які давалися, залишаються незмінними. Є завдання і, попри їхню складність, великою ціною українці звільняють власні території", – сказав Юсов.

Коментуючи оцінки Міллі, речник нагадав, що багато хто на початку повномасштабного вторгнення не прогнозував, що Україна взагалі вистоїть, а пізніше багато хто не вірив, що вдасться звільнити значну частину окупованих територій, зокрема Херсон.

"Україна звільняє і продовжить звільняти власні території. Так, це буде складно, але це неминуче2, – заявив Юсов.

Представник розвідки наголосив, що Україна у постійному режимі контактує з партнерами, державами-членами НАТО та іншими урядами та організаціями.

Нагадаємо, що на брифінгу за підсумками восьмого засідання у форматі «Рамштайн» глава Об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі заявив, що Україні буде «дуже і дуже важко» вигнати російських загарбників у 2023 році


За матеріалами: Новини сьогодні
22-01-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1160

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]