Головна » 2023 » Серпень » 19 » У пригожина друзі путіна збираються відібрати Африку, - ЗМІ

У пригожина друзі путіна збираються відібрати Африку, - ЗМІ

Тепер в ПВК "редут" вербують вже офіційно за контрактом від армії рф.

У рф підконтрольна друзям володимира путіна олігархам тимченку та дерипасці ПВК "редут" вербує тисячі найманців, щоб відправити в Африку і Сирію.

"Мета всього, що відбувається - замінити пригожина на дерипаску", - повідомило близьке до ПВК "вагнер" джерело правозахисному проекту Gulagu.net.

Кілька загонів (7-й і 8-й загони ветеранів 45-ї бригади ВДВ - саме вони складають основу "редуту") - були розгорнуті з українського напрямку і перенаправляються в Африку.

"Ці два загони їхали в Україну, їх зупинили і повернули. Нові завдання. Тепер набір йде до 40 тисяч. Все на Африку і Сирію, займати місця "вагнерівців" і можливо нове щось, Лівія, Малі, Нігерія. Потрібно підписати контракт з 45-ю бригадою. Це все буде в підпорядкуванні керівництва "редуту". І називатися буде "барс". Не плутати з іншими" барсами", їх вже повно", - пише джерело правозахисника Володимира Осєчкіна в одному з цих загонів.

"редуту" більше не буде в Україні, каже один з найманців. За його словами, набір в цю організацію вже відкритий: "Обдзвонюють людей і "вагнерівців" колишніх". Найчастіша відповідь від відпущених у відпустки найманців пригожина - "все одно, де служити".

Інший співрозмовник "МО" відзначив, що "тепер в "редут" вербують вже офіційно за контрактом від армії.

"Не буде проблем з літаками. Багатьох приваблює, але багатьох лякає контракт. Невідомо ще - наскільки і багато хто боїться - чи не пошлють замість Африки на "СВО". Цього не хочуть. Але начебто обіцяють що керівництво "редуту" не обдурить. І ця група "барс-редут" на СВО не піде", - сказав він.

Переправлення ПВК "вагнер" з білорусі до Африки

євген пригожин намагається перенаправити своїх бійців в Африку. Ті, хто не задіяний у навчанні військових лукашенка, відправляються або в Африку, або у відпустки. Більшість вибирають відпустку. Додому за останній тиждень відправили 11 автобусів.  


За матеріалами: Новини сьогодні
19-08-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1384

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]