Головна » 2016 » Серпень » 2 » У вагонах-трансформерах українці подорожуватимуть

У вагонах-трансформерах українці подорожуватимуть

У 2016 році Укрзалізниця вперше закупить 13 вагонів-трансформерів виробництва ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод". Про це повідомляється в прес-релізі ПАТ "Українська залізниця".

"У 2016 році Укрзалізниця окрім звичайних купейних вагонів, вперше оновить свій парк вагонами-трансформерами. Загалом із 21 пасажирського вагона, які за замовленням виготовить Крюківський вагонобудівний завод, придбає 13 нових купейних вагонів із купе-трансформерами", - йдеться в повідомленні.

Особливістю та перевагою вагонів-трансформерів є можливість їхнього використання як на нічних, так і на денних маршрутах поїздів "Інтерсіті" з комфортабельними кріслами. У нічному режимі вагона нижні і верхні полиці купе (всього 4) використовуються як комфортні спальні місця, а у денному нижні полиці купе легко трансформуються у зручні місця для сидіння.

В Укрзалізниці переконані, що "трансформери" дозволять підвищити ефективність використання вагонів та істотно збільшити їхній середньодобовий пробіг.

Як зазначають у прес-службі, перші такі вагони мають бути поставлені Укрзалізниці вже восени. Їх використовуватимуть у нічних та денних поїздах.

Наразі фахівці готують оптимальний маршрут курсування для цих вагонів. Імовірно, що вони обслуговуватимуть новий маршрут Київ – Львів – Івано-Франківськ категорії "Нічний експрес" у нічному сполученні та категорії "Інтерсіті" – в денному. Графік може складатися таким чином, що у дні пікового попиту маршрут поїзда буде подовжено до курортних міст Ворохта та Яремче, які популярні у туристів.

Нагадаємо, у липні ПАТ "Укрзалізниця" представило в Міністерстві інфраструктури України план діяльності компанії.


За матеріалами: Новини Закарпаття
23.08.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1378

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]