Головна » 2013 » December » 6 » Українці у Відні почали безстроковий пікет посольства України в Австрії

Українці у Відні почали безстроковий пікет посольства України в Австрії

У Відні українці, які живуть в австрійській столиці, розпочали безстроковий пікет посольства України в Австрії.

Учасники акції мають намір чергувати під дипломатичним представництвом щодня з 12:00 до 18:00 усі дні, поки в Україні триватимуть євромайдани.

До цього моменту до пікетувальників не вийшов ніхто з представників української дипломатичної місії. За планом учасників акції, до 15 осіб перебуватимуть під посольством весь час.

"Посольство України – це символ теперішньої української влади. Стоячи там, ми тиснемо на неї. Що довше ми простоїмо, то більшим буде тиск. Вимога лише одна і дуже проста: виконати вимоги Євромайдану", – наголошують організатори пікету.

Учасники акції також висловлюють обурення діями "Беркута" під час розгону мирної демонстрації на Майдані у ніч на 30 листопада.

Раніше 24 листопада, у Варшаві відбулася акція на підтримку Євромайдану. Акція розпочалася о 13.00 біля посольства України у Республіці Польща. Першими прийшли студенти з плакатами, що їх малювали самостійно всю ніч у переддень Варшавського Євромайдану. Польщу підтримали Норвегія, Великобританія, Норвегія та Німеччина.


За матеріалами: Новини сьогодні
06-12-2013
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 11041

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]