Головна » 2016 » Серпень » 10 » Українці в Ріо зачохлили сагайдаки і прибрали шпаги у піхви

Українці в Ріо зачохлили сагайдаки і прибрали шпаги у піхви

Одесит Андрій Ягодка завершив виступи на ХXXI літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

В 1/16 фіналу українець-шабліст поступився Мойтабі Абедіні з Ірану, повідомляє Укрінформ.

Рахунок поєдинку на користь досвідченого іранця 15:9.

Додамо, що українська рапіристка Ольга Лелейко завершила виступ на Олімпіаді в Ріо на стадії 1/16 фіналу. В індивідуальній першості киянка програла неодноразовому призеру чемпіонатів світу та Європи француженці Астрід Гюяр - 9:15.

Також сьогодні Динамівка з Херсона Анастасія Павлова у матчі 1/16 фіналу індивідуальної першості зі стрільби з лука Ігор у Ріо програла Я-Тін Тань з Катайського Тайбею.

Рахунок зустрічі 0:6 (26:27, 27:29, 25:29).

Таким чином, усі українські лучники припинили боротьбу на Олімпіаді у Бразилії.

Окрім того, українцю Олегу Омельчуку не вдалося потрапити до фінальної вісімки у стрільбі з довільного пістолета з дистанції 50 метрів на ХXXI літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Стрілець із Рівного показав у кваліфікації 21-й результат серед 41-го учасника - 550 очок з 600 можливих.

Виграв кваліфікацію Чжонго Чжин з Республіки Корея (567).

Андрій Гривко з Миколаєва показав 18-й час в індивідуальній шосейній гонці з роздільним стартом на 54,5 км на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

Результат українця - 1 година 16 хвилин 33,24 секунди.

Переміг швейцарський велогонщик Фабіан Канчеллара, який став дворазовим олімпійським чемпіоном. Його час - 1:12.15,42.

"Срібло" завоював голландець Том Дюмулен (1:13.02,83), "бронзу" - британець Крістофер Фрум (1:13.17,54).

Як повідомлялося, 10 серпня українська олімпійська збірна на Літніх Олімпійських іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) боролася за медалі мінімум в трьох видах спорту: велоспорт на шосе (чоловіки і жінки), академічне веслування (чоловіки і жінки) і спортивна гімнастика (чоловіки). Наразі наш гімнаст Олег Верняєв почав боротьбу за медалі у абсолютній першості зі спортивної гімнастики.

За матеріалами: Новини сьогодні