Головна » 2012 » Вересень » 13 » Ужгородці з американцями проведуть акції допомоги безпритульним тваринам

Ужгородці з американцями проведуть акції допомоги безпритульним тваринам

Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» спільно з представниками Асоціації громадян міст-побратимів,  а також УжГЗО "Зоошанс" запрошує всіх ужгородців долучитися до благодійної акції «Дай лапу, друже». Мета заходу – допомогти безпритульним тваринам.

У рамках акції відбудеться обмін досвідом по роботі з  домашніми тваринами в США,  роботі  притулків для тварин в м.Корваліс.

Офіційний старт «Дай лапу, Друже» відбудеться 19 вересня, у середу о 12.30 перед ПАДІЮНом, де вихованці гуртка «Школа Радості» будуть малювати  на асфальті своє бачення того, як допомогти безпритульним тваринам. Зустріч гостей із США з представниками ЗМІ, учнівським парламентом ПАДІЮНу і всіма учасниками акції відбудеться у приміщенні палацу о 15.00 у кабінеті 200, 2 поверх. 

Після цього запрошуємо всіх на благодійний аукціон, де ви зможете придбати сувеніри, виконані руками вихованців ПАДІЮНу: малюнки, керамічні вироби та вироби з глини, а також дрібних домашніх улюбленців із живого кутка ПАДІЮНу. Кошти, вилучені з аукціону також підуть на допомогу безпритульним тваринам. Не будьте байдужими, долучайтеся!За матеріалами: Новини сьогодні
13-09-2012
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 12557

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]