Головна » 2022 » Грудень » 10 » Від НАТО Україна очікує збільшення поставок сучасного озброєння

Від НАТО Україна очікує збільшення поставок сучасного озброєння

Україна очікує від НАТО збільшення поставок сучасного озброєння, боєприпасів та систем ППО, аби захисти цивільне населення від терактів росії.

Про це заявила перша заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк під час зустрічі із Ірене Феллін, спеціальною представницею Генсека НАТО з питань жінок, миру та безпеки у Брюсселі. передають у ВР.

"Україна очікує від НАТО збільшення поставок сучасного озброєння, боєприпасів та систем ППО, аби захисти цивільне населення, передусім жінок та дітей, від терористичних атак росії", — відзначила Кондратюк.

Віцеспікерка наголосила, що слід максимально заблокувати можливості росії виробляти озброєння та поповнювати запаси зброї. З допомогою західних союзників необхідно розгорнути в Україні таку систему ППО, яка б дала можливість українцям та їх дітям жити, працювати і вчитися в Україні, а не шукати прихистку за кордоном.

У цьому контексті одним із головних завдань для євроатлантичної спільноти має стати підтримка створення спеціального міжнародного трибуналу щодо злочину агресії росії, а також конфіскація російських активів та запровадження механізму компенсації Україні за завдані збитки, відзначила заступниця голови ВР.

Як повідмовляли ЗМІ, 9 грудня Кондратюк повідомила, що у Сенаті Бельгії працюють над визнанням російської федерації країною-терористом.


За матеріалами: Новини сьогодні
10-12-2022
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1322

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]