Головна » 2020 » Вересень » 7 » Видом спорту відсьогодні в Україні визнали кіберспорт

Видом спорту відсьогодні в Україні визнали кіберспорт

кіберспорт Україна вид спорт 

Сьогодні кіберспорт офіційно визнали видом спорту в Україні. Таке рішення було прийнято на засіданні Комісії з визнання виду спорту. Про це повідомляє в Facebook заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков.

“Кіберспорт офіційно визнано видом спорту в Україні. Щойно таке рішення було прийнято на засіданні Комісії з визнання виду спорту в Україні. Для нашої країни це історичний момент, адже кіберспорт — це вже давно не просто „стрілялки“, а фундаментальний елемент сучасної цифрової культури. Ним захоплюються близько 600 млн людей, серед яких і мільйони українців”, — написав Олександр Борняков.

Він зазначив, що в Україні висока культура кіберспорту та сильні гравці — наші команди регулярно перемагають на різноманітних турнірах по всьому світу.

“Ця індустрія вже давно перетворилась в справжній бізнес, який приносить багато користі та можливостей як локального, так і світового масштабу... Сподіваюсь, що кіберспорт в Україні сьогодні став не тільки офіційним видом спорту, а й частиною економіки нашої країни. Адже проведення змагань, розвиток інфраструктури та розробка ігор може значно поповнювати бюджет країни та відкриватиме нові можливості та перспективи!”, — додав Олександр Борняков.

За словами Віце-прем’єр-міністр України — міністра з цифрової трансформації Михайла Федорова — це початок великої історії.

Нагадаємо, минулого року Федерація кіберспорту України анонсувала та провела перший в історії чемпіонат України по кіберспорту.


За матеріалами: Новини сьогодні
07.09.2020
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 147

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]