Головна » 2024 » Липень » 2 » Вилучила шість тонн прекурсорів наркотиків з Китаю італійська поліція

Вилучила шість тонн прекурсорів наркотиків з Китаю італійська поліція

У понеділок італійська влада оголосила про вилучення понад шести тонн хімічних прекурсорів з Китаю, які мали використовуватися для виробництва десятків мільйонів таблеток MDMA, подібних до екстазі, з оціночною роздрібною вартістю в 630 мільйонів євро.

Італійський підприємець із Мілана став об'єктом попереднього розслідування, а двох громадян Китаю було заарештовано в Нідерландах у рамках розслідування, проведеного за сприяння європейського судового агентства Eurojust, ідеться в прес-релізі італійської митної поліції.

Вилучення було здійснено в аеропорту Мальпенса в Мілані (північна Італія) під час перевірки товарів, які були заявлені митній службі як такі, що містять «поліефірне порошкове покриття», але насправді містили «зерна білого порошку і жовтуваті пластівці», які не відповідали вимогам.

Порошок був проаналізований в лабораторії і виявився PMK, прекурсором екстазі, який зазвичай використовується у виробництві парфумів.

Перед відправленням до Нідерландів вантаж мав пройти через компанію, розташовану в Мілані, і склади у Варезе, у тому ж регіоні Ломбардія.

На прохання італійських колег голландська поліція виявила місце зберігання, де було вилучено десятки кілограмів ПМК, кетаміну, метиламіну і гашишу.


За матеріалами: Новини сьогодні
02-07-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1185

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]