Головна » 2021 » Серпень » 7 » Визначився із Всеукраїнським переписом населення Кабмін

Визначився із Всеукраїнським переписом населення Кабмін

Кабмін перерозподілив бюджетні кошти, виділивши фінансування на підготовку до проведення Всеукраїнського перепису населення. Він має пройти у 2023 році.

Про це йдеться в розпорядженні №884-р Кабінету міністрів Дениса Шмигаля. Виділені кошти – понад 82 млн грн. – підуть на модернізацію програмно-апаратного комплексу автоматизованої системи пробного перепису населення. У ній має з’явитися сервіс для ідентифікації громадян за допомогою номера телефону (мобільного) в підсистемі збору переписних даних під час інтернет-раунду.

Також вказується, що з огляду на ситуацію з введенням карантину в Україні, Державна служба статистики (Держстат) відпрацьовує питання розширення можливостей респондентів під час участі в інтернет-раунді перепису населення. Зокрема, українці зможуть відповідати на питання анкети (переписного листа) за допомогою спеціального програмного забезпечення в мережі.

Нагадаємо, Всеукраїнський перепис населення мав відбутися у 2020 році, але його проведення перенесли на 2023 рік.

Кабмін планує встановити термін проведення Всеукраїнського перепису населення у 2023 році. Підготовка до нього почнеться вже у 2021 році.

У лютому 2021 року Кабмін схвалив законопроект про внесення змін до законів «Про державну статистику» і «Про Всеукраїнський перепис населення». Документ скерували до Верховної Ради.


За матеріалами: Новини сьогодні
07-08-2021
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1251

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]