Головна » 2023 » Липень » 18 » Вважають Brexit помилкою більшість британців - опитування

Вважають Brexit помилкою більшість британців - опитування

Через 7 років ідея Brexit стала дуже непопулярною в Британії.

Все більше британців переконані, що вихід країни з Євросоюзу (Brexit) у 2016 році був помилкою. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного дослідницькою групою YouGov.

Через невелику кількість економічних вигод, отриманих в результаті виходу з Європейського Союзу, 61% британців заявили, що Brexit був неправильним рішенням. Лише 13% назвали його успіхом. При цьому 55% британців стверджують, що сьогодні вони готові голосувати за возз'єднання з ЄС, проти – 31%.

Аналітики YouGov констатують, що з роками кількість прихильників членства Британії в Євросоюзі поступово зростає, а противників – падає.

Видання Euractiv зазначає, що британські ділові інвестиції майже не зросли з середини 2016 року, на відміну від інших країн з розвиненою економікою. Бізнес-опитування вказують на Brexit як на одну з причин цієї стагнації.

Критики Brexit також говорять, що вихід Великобританії з Європейського Союзу посилив і без того гостру нестачу робочої сили в економіці, оскільки громадяни ЄС більше не можуть вільно влаштовуватися на роботу до Великобританії, як раніше.

Як відомо, у 2016 році британці на референдумі проголосували за вихід країни з Європейського Союзу. Brexit в основному був проектом консервативних сил, незадоволених економічними і міграційними правилами ЄС, яким доводилося коритися і британцям.

Після тривалої і складної процедури виходу Британії з ЄС економічні вигоди від Brexit залишалися не очевидними. Через рік після того, як фактично відбувся вихід країни з ЄС, більшість британців зізналися, що розчаровані отриманими результатами.

Минулої осені британський міністр фінансів, розхвалюючи Brexit, не зміг назвати жодної конкретної вигоди цього рішення.


За матеріалами: Новини сьогодні
18-07-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1496

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]