Головна » 2019 » Січень » 8 » З’явилось на Закарпатті ще одне шкільне лісництво

З’явилось на Закарпатті ще одне шкільне лісництво

Ще одне шкільне лісництво з’явилось на Закарпатті

У Закарпатській області на базі Тячівського держлісгоспу отримало життя нове шкільне лісництво.

Реалізувався проект за підтримки керівництва Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства та директора Вишоватської ЗОШ І-ІІ ступенів Славелія Медвідя.

Учнів шкіл ми неодноразово залучали на акції з лісовідтворення. Дуже активними були дітки з Тересвянської, Підплешанської шкіл, а також Вишоватської. Спільним рішенням з керівництвом школи ми вирішили створити шкільне лісництво на базі Вишоватської школи. Наразі воно діє на громадських засадах, однак з наступного року більш офіційно запустимо.

Впевнена, що на базі Тячівського лісгоспу згодом буде ще створено декілька шкільних лісництв. Шкільне лісництво зробить життя старших лісівників цікавіше і більш змістовним, а підліткам допоможе в профорієнтації й збагатить життя новими враженнями.

В рамках реалізації проекту заплановано поглиблене вивчення лісівництва, участь в акціях, заходах із лісовідтворення, тощо. Діти будуть знайомитись із роботою горіхового та інших розсадників, отримають практичні навички догляду за саджанцями та сіянцями, повідомила прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.


За матеріалами: Новини Закарпаття
16.12.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1134

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]