Головна » 2012 » Вересень » 5 » Закарпаття названо однією з найблагополучніших областей України

Закарпаття названо однією з найблагополучніших областей України

Для отримання таких даних використовувалися такі критерії: рівень злочинності, чисельність тяжких злочинів і самогубств, кількість хворих на відкриту і активну форму туберкульозу, кількість психічних розладів, поширеність алкоголізму і наркоманії, рівень безробіття населення, чисельність ДТП, борги по заробітній платі , співвідношення шлюбів та розлучень, кількість дітей, народжених поза шлюбом.

За даними статистики, п'ятьма найбільш небезпечними і неблагополучними стали регіони півдня та сходу України. У цю п'ятірку також потрапив Київ.

Так, п'ятим з кінця і на 23-му місці виявилося Запоріжжя, на 24-му - Київ, на 25-му - Кіровоград, 26-м став Крим. Кіровоград може похвалитися високою народжуваністю поза шлюбом, а Крим - високим рівнем злочинності.

Найнебезпечнішим визнаний Севастополь - в місті високі показники боргів по зарплаті, злочинності, ДТП, алкоголізму, наркоманії та психозів.

За співвідношенням всіх даних найблагополучнішим визнаний Івано-Франківськ. У цілому виявилося, що перші місця рейтингу зайняті саме західними областями України: Івано-Франківськ (1-е місце), Чернівці (2-е), Рівне (3-е), Закарпатті (4-е), Тернопіль (5-е).

Дані регіони мають найкращі показники по криміногенній та соціальній статистиці. Так, в Івано-Франківську найменше злочинності, Закарпаття може похвалитися стійкістю шлюбів, а в Тернополі найменше дітей, народжених поза шлюбом.

Також на Заході країни найменше хворих на психічні розлади, наркоманів та алкоголіків.

Нагадаємо, у рейтингу найкращих українських міст, нещодавно оприлюдненому журналом "Фокус," Ужгород – 10-й, Мукачево – 13-те

При складанні списку кращих міст, редакція журналу враховувала такі чинники, як транспортну інфраструктуру, доступність продуктів, медичне обслуговування, ціни на житло і його якість, наявність робочих місць, екологію.


За матеріалами: Новини сьогодні
05-09-2012
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 12494

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]