Головна » 2019 » Червень » 13 » Закликають відмовитися від пластику ужгородців

Закликають відмовитися від пластику ужгородців

Ужгородців закликають відмовитися від пластику

В Ужгороді відбудеться екологічна акція

Про це повідомили в Ужгородській міській раді, пише Depo.Закарпаття.

У рамках заходів "Днів енергії", які проходитимуть із 18 по 21 червня, в Ужгороді заплановано провести акцію "Місто без поліетилену", основною метою якої є заохотити людей купувати продукти у багаторазову тару, а магазини та ринки – поетапно відмовитися від поліетилену, інформує управління економічного розвитку міста.

За своєю практичністю та простотою використання одним із найбільш поширених способів пакування продуктів/товарів є використання поліетиленових пакетів. Але поряд із цими безперечними перевагами вони мають істотний недолік – поліетилен погано розкладається в ґрунті, а під час згоряння виділяє токсичні речовини.

Частина пакетів після покупки викидається відразу, решта – через деякий час. Так чи інакше, вони стають відходами, що не розкладаються і є небезпечними. Кількість "відпрацьованого" поліетилену на планеті стрімко зростає, забруднюючи навколишнє середовище та отруюючи наше здоров'я. Четверта частина водної поверхні покрита пластиковим сміттям. Від поліетилену гинуть мільйони морських птахів і ссавців, малі черепашки та великі кити та тюлені. Тим часом щорічно у світі виробляють понад трильйон таких пакетів.

Наразі до акції "Місто без поліетилену" вже долучилися 4 супермаркети та торгові центри, а саме ТОВ "Ужгород П.С.Ю." ("Вопак"), ТОВ "Дастор Ужгород", АТ "Нова лінія", ТОВ "Епіцентр – К".

Ужгородська міська рада звертається до мешканців міста та соціально відповідального бізнесу з проханням підтримати акцію та по можливості почати зменшувати використання поліетилену в повсякденному житті.


За матеріалами: Новини Закарпаття
16.06.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 119

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]