Головна » 2019 » Березень » 21 » Зелену зону для містян "відвоювали" в Ужгороді

Зелену зону для містян "відвоювали" в Ужгороді

В Ужгороді "відвоювали" зелену зону для містян

Прокуратура спільно з громадськістю домоглись у суді відмови забудовникам зеленої зони одного із спальних районів Ужгорода у поновленні договору оренди землі

20 березня 2019 року Господарським судом Закарпатської області після висловлення доводів сторін у справі за позовом приватного товариства до Ужгородської міської ради за участі прокурора на стороні відповідача проголошено рішення, яким відмовлено забудовнику у поновленні договору оренди земельної ділянки одного із спальних районів м. Ужгорода

Мова йде про 0,4 га землі на розі вулиць 8-го Березня – О. Можайського в м. Ужгороді, яку забудовник намагався через суд отримати із земель комунальної власності для житлово-комерційного будівництва. Вартість вказаної ділянки згідно нормативно-грошової оцінки складає понад 2 млн грн.

У листопаді 2018 року, прокурором було здійснено вступ у розгляд даної справи через встановлений факт загрози порушення інтересів держави у сфері регулювання земельних відносин.

В ході судового слухання прокурором Ужгородської місцевої прокуратури наведені беззаперечні аргументи стосовно недобросовісності орендаря, який порушив ряд істотних вимог договору оренди, а також щодо відсутності у позивача переважного права на укладення договору та права на пролонгацію за мовчазною згодою сторін, оскільки власник землі неодноразово повідомляв про припинення вказаного договору.

Відтак, спільними зусиллями громадськості та прокуратури дана зелена зона залишилась у вільному користуванні ужгородців, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.


За матеріалами: Новини Закарпаття
10.12.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1116

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]