Головна » 2022 » Листопад » 19 » Злочини росії в Україні засудили міністри внутрішніх справ G7

Злочини росії в Україні засудили міністри внутрішніх справ G7

G7

Міністри внутрішніх справ країн "Групи семи" після консультацій у німецькому Гессені оприлюднили спільну заяву, в якій засудили злочини Росії в Україні, а також висловили намір об'єднати зусилля для боротьби з російською дезінформацією. Про це повідомляє Zeit.

"Кадри найжорстокіших злочинів проти мирного населення і руйнування цивільної інфраструктури в Україні продовжують надходити до нас щодня. Це має припинитися, путін повинен закінчити цю жорстоку війну", – заявила глава німецького МВС Ненсі Фезер.

За її словами, міністри внутрішніх справ G7 обмінялися думками про те, "як ми можемо далі просувати розслідування воєнних злочинів і злочинів проти людяності, щоб воєнні злочинці одного дня постали перед судом".

Окрім того, "Група семи" домовилася продовжувати надавати підтримку поліції та правоохоронним органам України, а також об'єднати зусилля для протидії російським дезінформаційним кампаніям.

"Ми будемо продовжувати співпрацю у відстеженні дезінформаційних мереж. росія намагається використовувати брехню, щоб поширювати небезпеку, підривати довіру до державних інституцій та розділяти наші суспільства. І ми можемо сказати: у путіна нічого не вийде. Ми протиставляємо брехні факти", – наголосила Фезер.

Глави МЗС країн "Групи семи" окремо відзначили, що загрози для критичної інфраструктури та поширення іноземної дезінформації та пропаганди значно зросли з початку повномасштабної російської агресії проти України.


За матеріалами: Новини сьогодні
19-11-2022
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1332

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]