Головна » 2020 » Грудень » 14 » Звершено перше після реставрації святині богослужіння в Андріївській церкві

Звершено перше після реставрації святині богослужіння в Андріївській церкві

Андріївська церква реставрація святиня богослужіння

Перше після реставрації урочисте богослужіння відбулося в неділю, 13 грудня, в день пам’яті святого апостола Андрія Першозваного, в Андріївській церкві в Києві.

Очолив богослужіння представник Вселенського патріархату митрополит Гальський Еммануїл у співслужінні екзарха Вселенського патріарха єпископа Команського Михаїла та архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія (Зорі), повідомляється на сторінці Православної церкви України (ПЦУ) у соцмережі Facebook.

"Сьогодні ми з повним послухом перебуваємо тут за дорученням нашого предстоятеля Всесвятійшого Вселенського патріарха, щоби представляти його на сьогоднішньому святі і напередодні другої річниці відтоді, як відбувся Об’єднавчий Собор, на якому було обрано предстоятелем автокефальної Православної церкви України блаженнійшого митрополита Епіфанія", – сказав у своєму слові митрополит Еммануїл.

Як повідомлялося, у Києві після майже п’яти років реставраційних робіт знову відкрилася Андріївська церква. Реставрація проходила в три етапи: зміцнення пагорба, реставрація зовнішніх фасадів, робота над інтер’єрами. Метою цього стало бажання розкрити початкові рішення та бачення архітектора Франческо Бартоломео Растреллі, який народився 320 років тому.


За матеріалами: Новини сьогодні
14.12.2020
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 185

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]