Омега 3 для спортсменів - чому вона незамінна?

20-11-2020
Автор: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 11409

Омега 3 для спортсменів Корисні властивості риб'ячого жиру відомі нам з дитинства, і вони ані скільки не втратили свою актуальність, особливо для спортсменів - важкоатлетів та бодібілдерів. Рибячий жир, купити який можна в магазині спортивного харчування Mordex.Net, корисний вмістом різних вітамінів, а особливо вмістом жирних кислот Омега-3.

Крім загальної користі Омега 3 також здатна спалювати жир і сприяти схудненню.

Омега 3 має властивість при регулярному її споживанні «включати» гени, що спалюють жир і «відключати» гени, які його накопичують. Як це парадоксально не звучить, але це так: приймаючи всередину жирні кислоти Омега - 3 ви спалюєте жир, отримуючи при цьому енергію.

Поради і відгуки: риб'ячий жир в капсулах сприяє росту м'язів, що знову стверджує нас в тому, що він незамінний для спортсменів. При регулярному застосуванні Омега 3 спостерігається значний приріст м'язової маси - це обумовлено тим, що вона впливає на синтез білків, які є основою нових м'язів.

Сьогодні в Україні представлений широкий вибір риб'ячого жиру різних виробників. Залежно від того чи іншого бренду, риб'ячий жир збагачений додатковими вітамінами і мінеральними речовинами. Зокрема, популярний онлайн магазин для бодибілдерів пропонує такі найпопулярніші бренди.

1. Риб'ячий жир (жирні кислоти Омега 3) SAN Nutrition

Новітні розробки вчених і біохіміків знайшли своє втілення в препаратах цієї марки. Серед лінійки спортивних добавок є також риб'ячий жир, збагачений жирними кислотами Омега - 3. Він абсолютно безпечний для здоров'я, не має протипоказань. Всі вихідні матеріали, які використовуються при створенні препарату натуральні і корисні. При цьому, звісно, рекомендується виявляти підвищену обережність, якщо невдовзі планується якась операція - ринопластика, хірургічне втручання, імплантація зубів чи будь-яка інша.

2. Омега 3 Olimp Labs

Риб'ячий жир - добавка, не дуже приємна на смак. Тому творці даного бренду уклали цю корисну речовину в гелієву оболонку, яка розчиняється в шлунку. Таким чином, ваш організм отримує незрівнянну користь і безліч вітамінів з максимальним комфортом.

3. Gaspari Nutrition

При регулярних тренуваннях організм спортсмена відчуває нестачу вітамінів і корисних речовин. Повністю заповнити її може Омега 3. Вона зміцнить серцево - судинну систему, відновить енергію і сприяє регенерації сполучної тканини.

4. Ultimate Nutrition

Максимально доступна лінійка препаратів для спортсменів - бодибілдерів. Ні в чому не поступаючись іншим виробникам, дана марка відрізняється низькими цінами. Омега 3 при регулярному застосуванні здатна примножити ваші результати в сфері набору м'язової маси і спалювання зайвих жирових відкладень.

5. MHP

Препарат даного виробника збагачений вітамінами, таким чином, він не тільки спалює жир і зміцнює м'язи, але і також позитивно впливає на серцево-судинну систему, скорочує болі в суглобах і оздоровлює організм в цілому. Під час дієти організм спортсмена відчуває нестачу корисних жирів, тож застосування риб'ячого компенсує цей недолік.

6. Жирні кислоти Dymatize Nutrition

Компанія існує на ринку спортивного харчування близько 20 років, їх девіз: «Ніколи не зупинятися на досягнутому». З кожним днем ​​широта продукції даної компанії зростає, заповнюючи все нові сегменти ринку спортивних добавок. Керівництво компанії піклується про те, щоб до покупця в Україні доходив максимально якісний товар за доступною ціною в гривнях.

Джерело: офіційний сайт інтернет магазину спортивного харчування Mordex.Net

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]