Що важливо знати батькам про встановлення брекетів?

15-04-2021
Автор: gucul
Коментарі: 0
Переглядів: 1405

Відвідування ортодонта та стоматолога повинні стати звичкою для батьків. Більшість проблем з зубами легко вирішуються у підлітковому та дитячому віці. Неправильний прикус та нерівні зуби можна виправити з допомогою спеціальних систем. Дитяча стоматологія у Львові ціни на брекети пропонує різноманітні.

У батьків є можливість підібрати ту систему, яка буде найефективнішою для дитини та допоможе вирішити стоматологічні проблеми. Вартість брекетів у Львові складається з матеріалу виробництва, складності конструкції, ситуації зі здоровям пацієнта. У більшості випадків своєчасна установка брекетів дозволяє вирішити безліч проблем.

До чого призводить неправильне положення зубів?

Неправильний прикус впливає не тільки на усмішку, але й має наслідки для здоров'я. Основними проблемами можна вважати:

• Порушення дикції;

• Міняється асиметрія обличчя;

• Підвищений ризик важкого карієсу;

• Пошкоджуються щелепні суглоби;

• Утворюється зубний камінь;

• Розвивається пародонтоз та пародонтит;

• Ускладнюється лікування у стоматолога.

Вартість брекетів у Львові набагато менша чим коштує лікування у разі ускладнення проблем зі здоровям. Можна вважати, що красива посмішка це тільки бонус до здоров'я рота.

Коли слід показатися ортодонту?

Як тільки у дитини зуби поміняються на постійні потрібно відвідати ортодонта для стандартної діагностики. Якщо вона покаже, що у дитини є проблеми, лікар призначить лікування після ряду необхідних аналізів.

Іноді такого лікування недостатньо і ортодонт говорить, що потрібно встановити незмінні брекети. В асортименті їх існує сотні видів, що дозволяє підібрати найбільш оптимальну систему, якої дитина не буде соромитися.

Дитяча стоматологія у Львові ціни на асортимент брекетів підтримує доступними. Можна підібрати модель, яка буде підходити дитині та обійдеться в доступну суму.

Скільки коштує лікування брекетами у Львові?

Стоматологічні клініки мають різний прайс тому треба спілкуватися з конкретним лікарем. Розходи без яких не вдасться обійтися складається з таких пунктів:

1. Установка системи брекетів.

2. Підкручування системи та активація яку треба робити щомісяця.

3. Професійна чистка зубів у гігієніста. Вона також робиться щомісяця.

4. Зняття брекет-системи після лікування.

5. Установка спеціальної пластини яка ставиться на декілька років для того щоб закріпити результат.

6. Придбання іригатора який дозволяє ретельно проводити гігієну рота та запобігти карієсу під брекетами.

Перед тим, як будуть установлені брекети треба навідатися до стоматолога, який підготує зуби до установки системи. Підготовка складається з повного лікування карієсу зубів та професійної чистки.

Слід звернути увагу на те що відразу після установки брекетів у дитини можливі болі поки вона на адаптується до системи. У цьому разі потрібно подрібнювати їжу з допомогою спеціального блендера.

У цілому установка брекетів допомагає вирішити стоматологічні проблеми максимально швидко. Краще це зробити у дитячому та підлітковому віці, тому що дорослі носять брекети набагато довше.

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]